Best10’da Türk Futbolcularından 1000 TL Bonus

Avrupa’da futbol hayatını devam ettiren Türk futbol yıldızlarımıza özel 1.000 TL bonus best10’da!

Nasıl mı?

Kendi liglerinde çıktıkları maçlarda atacakları herhangi bir gol karşılığında sizlere gerçek para değerlerinde bonuslar kazandıracaklar. Futbolcuların atacakları gollere göre bonusları şu şekildedir;

Cenk Tosun 25 TL Bonus, Enes Ünal 25 TL Bonus, Cengiz Ünder 50 TL Bonus, Hakan Çalhanoğlu 50 TL Bonus, Yunus Mallı 50 TL Bonus, Emre Mor 100 TL Bonus, Emre Çolak 100 TL Bonus, Nuri Şahin 100 TL Bonus, Ömer Toprak 250 TL Bonus, Çağlar Söyüncü 250 TL.

1.000TL Best10‘dan bonus kazanmak için 10.04.2018 15:00 ile 13 Nisan 21:30 tarihleri arasında Bets10 hesabına tek seferde, en az 500 TL para yatırmanız gerekiyor. Para yatırdıktan sonra dilediğiniz kategorilerde yatırımınızı kullanabilirsiniz.

Yatırım işlemini gerçekleştirdikten sonra Kampanyaya katıl butonuna basmanız gerekli, aksi taktirde oyuncuların atacakları gollerden herhangi bir bonus kazanamamaktasınız. Oyuncuların her golüne değil yalnızca attıkları herhangi “1” golüne karşı bonus kazanıyorsunuz. Bütün futbolcuların oynadıkları 10 ile 13 Nisan tarihindeki karşılaşmalardan attıkları gol karşılığında bonuslarınız 18 nisan’a kadar hesabınıza geçmektedir.

Bahsedilen futbolcuların attıkları goller sayesinde kazancınıza kazanç elde edeceğiniz bu kampanyayı sakın kaçırmayın! Yatırılan bonuslar best10 poker lobileri hariç, diğer bütün kategorilerde parayı kullanabilirsiniz. Yani poker uygulamasına sizlere verilen parayı hiçbir şekilde poker lobilerine aktaramamaktasınız.

Unutmayın! Bahsedilen tarihlerde aktif edilmeyen bonuslar hesaplardan otomatik olarak silinmektedir. Alttaki kuralları okuyarak daha fazla bilgiye erişebilirsiniz! İyi kazançlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir