Best10 Poker

Best10 Poker Bölümü Hakkında
Best10 Poker Bölümü Hakkında

Dünya üzerindeki masa ve iskambil oyunları arasından her zaman aklımıza gelen birkaç tanesi bulunur. Ancak dünya üzerinde hangisinin çok daha popüler ve bilindik olduğunu soracak olursanız, kesinlikle Poker diyebilirim sizlere.

Bununla birlikte Best10 poker oyunlarını ve sunulan imkanları da sizlerle beraber bu başlık altında inceleyeceğiz arkadaşlar. Çok ama çok kısa şekilde pokerden de bahsetmemi isterseniz, hemen altta bu bilgiler mevcut;

Poker, özellikle de filmlerde gördüğümüz, masa ve kumar oyunlarının en büyüklerinden olan ve kartlar ile oynanan bir seçenektir. Kuralları ve mantığı çerçevesinde, günümüzde pek çok poker türü üretilmiş ve oynanmaya başlanmıştır.

Best10 Poker Oyunları

Best10 içerisinde de ana menü üzerinde 2 farklı poker kategorisi mevcut. Biri, pek çok türün bir araya getirildiği ve en çok tercih edilen “Poker” alanı, diğeri ise ülkemiz kullanıcılarının gözdesi olan “Türk Pokeri”.

Tercih edilme meselesine de biraz değinmek istiyorum dostlarım. İki kategorinin de içerisine girip baktığınızda, o sırada oyun odalarında kaç adet oyuncunun çevrim içi bir şekilde oynadığını görebiliyorsunuz. Tabi ne zaman bakarsanız bakın Türk Pokeri’nin kullanıcı sayısı, diğerine göre çok ama çok az.

Şimdi bunun nedenine gelelim. Aslında oyunun kötü olduğu ya da oynanmak istemediği falan yok arkadaşlar. “Poker” bölümü dahilinde, 8 çeşit poker türü aynı anda mevcuttur. Ancak Türk Pokeri tek bir tür olduğu için, tercih edilme meselesinde standart poker alanı çok daha ön planda tutuluyor ki bu sebepten dolayı olduğu için son derece de normaldir.

Konusu açılmışken o zaman firmanın sizlere sunmuş olduğu poker seçeneklerini bir sıralayalım ve hepsini görmenizi sağlayalım;

Texas Holdem, Omaha, Omaha Hi-Lo, Five-Card Draw, Five-Card Stud, Razz, Seven-Card Stud, Blaze Poker.

“Poker” kategorisi dahilinde oynayabileceğiniz poker seçenekleri bunlardır arkadaşlar. Tabi ayrı bir kategori olarak da Türk pokeri mevcut bildiğiniz üzere.

Peki Best10 üzerinde nasıl poker oynayabileceksiniz? Kolay bir şekilde poker oynayabilmek için izlemeniz gereken işlem süreci nedir?

Best10 Türk Pokeri Nasıl Oynanır

Bunun için iki farklı yol var dostlarım. Dilerseniz hemen giriş yaptığınız gibi tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz. Ya da Best10 poker programını indirerek, istediğiniz zaman siteye giriş yapmaya gerek olmadan programı açarak üyeliğiniz ile birlikte bilgisayarınızdan poker oynayabilirsiniz.

Seçenekleriniz bunlar; İster indirin, isterseniz de tarayıcıdan oynayın size kalmış.

Ayrıca Best10’un poker oyunları üzerinde büyük ödüllü turnuvalar ve yarışmalar düzenlediğini de biliyor musunuz? Oldukça büyük değerlere sahip olan bu turnuvalar ile sizler de kazanabilirsiniz!

Buna verebileceğim en büyük örnek ise 20.000 TL Ödüllü Best10 Türk Pokeri Şampiyonası’dır.

Her ay düzenlenen bu şampiyona dahilinde 50 kişi, toplamda 20.000 TL gibi bir ödülün sahibi oluyor. Ancak burada pek çok kullanıcı yanılgıya düşüyor arkadaşlar. Turnuvanın kazananı 20.000 TL ödül almıyor. Katılım gerçekleştiren ve kazanan ilk 50 kişiye bu ödül sıralama düzeyinde dağıtılıyor. Dediğim gibi; 20.000 TL toplam ödül!

Bu doğrultuda da 1. olan kişi 1500 TL, 2. olan kişi 1000 TL, ve 3. olan kişi de 750 TL kazanacak. Geriye kalan ödül toplamı da, her kullanıcıya sıralamasına göre azalarak veya artarak dağıtılacak.

Tabi bunlarla sınırlı değil arkadaşlar. Best10 bünyesinde ödüller her zaman yenileniyor ve yenileri sunuluyor. Yeter ki siz oynayın ve kazanmak isteyin. Gerisini Best10 halleder!

Rahat bir şekilde üye olabilir, ödeme yapabilir ve kendi paranız ile poker oynamaya başlayabilirsiniz. Best10 her zaman kazandırmak adına kullanıcılarının yanında olmaya devam edecek olan bir bahis firmasıdır.

Sosyal Medya'da Paylaş
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir