Best10 Para Çekme

Best10 Para Çekme Seçenekleri
Best10 Para Çekme Seçenekleri

Best10, kazandıran ve kazançları da katlayarak arttırmaktan hiçbir şekilde çekinmeyen bir firma. Tabi bu kadar büyük kazançlar elde ettikten sonra, zaman geliyor ve paranızı çekmek istiyorsunuz. İşte bu durumda da Best10 sizlere oldukça iyi seçenekler sunuyor ve hatta çekimlerinizde yardımcı bile oluyor.

Elimden geldiği kadarı ile, Best10 para çekme işlemleri ile ilgili olarak sizlere detaylı bilgi vermeye çalışacağım dostlarım.

Öncelikle hesabınızdan paranızı çekerken, hangi yöntemleri kullanabileceğinize bir bakalım değil mi? En azından yan yana sıralarsam, konu hakkındaki fikirler daha rahat kafanızda uyanırlar;

Çekim işlemlerinde Best10; Banka Havalesi, Ecopayz ve Transfercard seçeneklerini kullanabileceğinizi belirtiyor.

Evet arkadaşlar çekim yapabileceğiniz yöntemler bunlardır. Ancak her ne kadar kullanacağınız yöntemler önemli olsa da, çekim limitlerinin de öğrenilmesi büyük bir önem taşıyor. Yanlış veya hatalı bir işlem yapmamanız adına, çekim limitlerini bilmelisiniz;

-Banka Havalesi: En az 500, en fazla 20.000 TL
-Ecopayz: En az 50, en fazla 5.000 TL
-Transfercard: En az 100, en fazla 10.000 TL çekim yapabilme imkanınız var.

Bu bilgileri de aldıktan sonra, yapmanız gereken işlem basit. Firmanın kuralları çerçevesi içinde ve herhangi bir sıkıntı baş göstermediği sürece kolaylıkla paranızı çekebilirsiniz.

Çekim formunda istenen bilgileri hem doğru, hem de eksiksiz bir şekilde girmeye özen gösterin arkadaşlar. Aksi halde işlem yanlış sonuçlanır ise, geri dönüşü olmayabilir. Bu yüzden bilgilerinizi onaylayıp çekim talebini vermeden önce, tekrar tekrar kontrol etmelisiniz.

Best10 Transfercard ile Para Çekme Nasıl Yapılır

Şimdi bu çekim yöntemleri arasında sizlere yabancı gelen herhangi biri var mı? Şayet ben ilk olarak Transfercard seçeneğini gördüğümde “bu da ne böyle?” demiştim kendi kendime.

Ama sonradan ne olduğunu ve ne şekilde kullanıldığını öğrendiğimde, oldukça iyi bir seçenek olduğunu anlamam uzun sürmedi. O zaman dilerseniz sizlere Transfercard seçeneği ile ilgili bazı bilgiler vermeye çalışayım dostlarım.

Transfercard, Best10 tarafından kullanıcılara çekim işlemi yapmak üzere sunulan bir hizmettir. Bakıldığı zaman kredi kartına çok benzer ve aslında bir hesap kartıdır ve Best10 ile doğrudan bağlantılıdır.

Yani sizin anlayacağınız Transfercard, tam anlamıyla bir Best10 ürünüdür.

Best10 üzerinden alabileceğiniz bir Transfercard ile paranızı kolaylıkla çekebiliyorsunuz. Peki bu para hangi hesaba gidiyor? Nasıl paramı nakde dönüştüreceğim? Gibi sorularınızı da duyar gibiyim açıkçası.

Kartınızı satın aldığınızda, hesabınız direk olarak Best10 tarafından oluşturulacak ve kart tarafınıza gönderildiğinde, ister Türkiye’de ister yurt dışında olun herhangi bir bankamatiğe giderek kolaylıkla paranızı çekebileceksiniz arkadaşlar. Transfercard tüm ATM’lerde aktif bir şekilde çalışıyor.

Best10 Diğer Para Çekme Yöntemleri

Bu kartı nasıl temin edeceksiniz? Öncelikle kartın fiyatı 30 TL. Yani bu kartı almak istiyorsanız, Best10 hesabınızda en az 30 TL yer almak zorunda ki zaten bu parayı sadece bir kere vereceksiniz. “Para Çekme” sayfasına geldiğiniz zaman, Transfercard seçeneğini seçin ve “buradan temin edebilirsiniz” yazısına tıklayın.

Ekranlarınıza gelen alandaki formu doldurarak, tarafınıza bir Transfercard gönderilmesini talep edeceksiniz. Formu doldurduktan ve gerekli ödemenin de hesabınızdan çekilmesinden sonra, 10 iş günü içerisinde kartınız adresinize teslim bir şekilde gönderilecek.

Kart, PTT üzerinden gönderilecek ve posta kodu ile gerektiğinde de yerini kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınız olan sorgulamaları yapabiliyorsunuz.

İşte arkadaşlar; Best10 hesabınızdan para çekmek istediğinizde kullanabileceğiniz birden fazla yol var ve özellikle talep verdiğiniz zaman Transfercard son derece işe yarayan bir yöntem. Ben de sizlere bol şanslar diliyor ve umarım çekeceğiniz miktarlar çok yüksek miktarlar olur diyorum!

Sosyal Medya'da Paylaş
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir