Best10 Giriş

Best10 Engelsiz Giriş Bilgileri
Best10 Engelsiz Giriş Bilgileri

Zaman zaman getirilen erişim kısıtlamalarından ve adres engellemelerinden elbette ki Best10 da nasibini alıyor arkadaşlar. Hatta son haftalar göz önüne alındığında en sık adres değişikliği yapan firmanın Best10 olduğunu da söyleyebiliriz.

Ama tabi Best10 giriş yapmak isteyen kullanıcılarına her zaman yardımcı oluyor ve gerekli desteği de sağlıyor arkadaşlar. Bunun için de firmanın yürürlüğe koymuş olduğu fırsatları sizler için anlatmaya çalışacağım. Zaten sayıları o kadar da fazla değil. Belki bir veya iki tane.

O zaman dilerseniz hemen başlayalım; Bakalım Best10 erişime kısıtlandığı ve adres değişikliğine gittiği zaman kullanıcılarını nasıl ve ne şekilde, hangi yollar ile haberdar ediyor?

SMS ile Bilgilendirme İmkanı

Best10’a giriş yaparak, üyelik formuna baktığınızda, bununla ilgili olan seçeneği rahatlıkla görebilirsiniz. Bu hizmeti alabilmek için henüz üyelik formunu doldururken ve yeni üye olurken “Evet lütfen! Kampanya haberlerini sms olarak almak istiyorum” seçeneğini işaretlemelisiniz.

Şimdi bu hizmet ne işe yarıyor? Seçmiş olduğunuz seçenekte yalnızca kampanya bilgilerini sms olarak alabileceğiniz bir hizmet alacağınız yazmaktadır. Bunu zaten sizler de görebiliyorsunuz.

Ancak alacağınız hizmet dahilinde sadece kampanyalar veya bonus bilgilendirmeleri yok. Bununla birlikte özel sürprizlerden ve önemli bilgilerden de haberdar edileceksiniz. Hem de herhangi bir gecikme ya da vakit kaybı olamadan.

Bu önemli bilgiler arasında neler var diye soracak olursanız da, konu başlığı altında bizi ilgilendiren tek şey. Adres değişikliği bilgileri. Best10 ne zaman adresini değiştirirse değiştirsin daha o sıra tüm kullanıcılara sms gitmeye başlar ve tüm kullanıcılar adres değişikliğinden haberdar edilir.

E-posta ile Bilgilendirme Olanağı

Sms ile bilgilendirme alma işlemini henüz üyelik formunda işaretlemeniz ve bunu firmadan talep etmeniz gerektiğini söylemiştik. Aynı alan üzerinde sadece sms değil, “Evet lütfen! Kampanya haberlerini e-posta ile almak istiyorum” seçeneği de mevcuttur.

Bu seçenek de genel olarak e-mail adresleri üzerinde işlem yapan kullanıcılar için yeterli olabilecek bir olanaktır. Ayrıca artık cep telefonlarınızda aktif olan e-posta adreslerinizin mesaj bildirimleri de, direk ekran üzerinde okunabildiği için, rahatlıkla tıpkı sms almış gibi yeni adres bilgisini edinebileceksiniz.

Bu seçimleri yapmadan hangisi sizler için çok daha uygun olacak bunu düşünebilirsiniz. Ama aslında düşünmenize de pek gerek yok arkadaşlar.

Çünkü ikisini de seçerseniz, ikisini de kullanabilecek ve hem sms’ten hem de e-postadan bilgilendirme alabilirsiniz arkadaşlar. Yani eğer kararsız kaldıysanız, bana kalırsa ikisini birden seçin. Daha karlı olur bence.

Şimdi bir de şu açıdan bakalım; Üye olurken bu işlemi yapmadınız ve bilgilendirme alanlarından herhangi birini seçmediniz. Artık bu hizmeti almaya hakkım yok mu diye soracaksınız? Tabi ki de var arkadaşlar. Bu imkan her kullanıcı için geçerlidir.

Madem üye oldunuz ve artık bu seçeneği işaretleme gibi bir lüksünüz yok, Best10 müşteri hizmetleri ne güne duruyor?

Yapmanız gereken yalnızca, canlı yardım birimi ile irtibata geçmelisiniz veya müşteri hizmetlerine bir e-posta göndermek. Almak istediğiniz bu hizmeti belirtin ve kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapılsın.

Artık tüm erişim kısıtlamalarından ve adres değişikliklerinden haberdar olabilir ve istediğiniz zaman sorunsuz bir şekilde Best10 a giriş yapabilirsiniz. Tüm işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilir, hiç aralıksız kazanabilirsiniz. Ki zaten aktif olmaya devam ettikçe Best10’da mutlaka kazanacaksınız demektir.

Vakit ayırdığınız ve konuyu dikkate aldığınız için teşekkür ederim. Umarım sizlere verdiğim bu bilgiler ile erişim sorununuzu kökten çözmüş olurum. Bol kazançlar dilerim!

Sosyal Medya'da Paylaş
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Best10 Giriş” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir